Září 2007

->study or sleep<-

30. září 2007 v 22:29 ->My diary<-
22.25 pm, oh la la...lol...really late...lol....bolej mě oči, mám žízeň a ce se mi spát....! Shaise.....aspoň mám zejtra od 10...lol...dneska jsem přidala pár pictů čarodějky školou povinné, zejtra nebo tak přidám žábu k zulíbání a pak nevim, že by dočasný end? každopádně to sem musim dodat, aby mi to nezabíralo místo v compu....j tak jako du spáát...!....lol....dn people..!!!! a zejtra mám dance lessons - first...=( I don´t looking forward to that.....! so so stupid...=( don´t like that...!

->gonna sleep<-

30. září 2007 v 0:12 ->My diary<-
shit, shit, shaise.....! nejenže je pozdě ale mám dojebajej comp..! peču na to...rezignuju,...je čas více se věnovat škole....ale blog nerušim.....to mi dalo práci sem všechno dát a aby to zmizelo jedním klikem? ne to nee..!!!! blog zůstává já odcházím...no alespoň prozatím... - články sem budu přidávat jen zřídka=) J, a teď se mi chce fakt spát, shaise, velitelskej čas je 0.11 am.... good night - guten nacht...!Tchus....!!!!Sayonara...!!!

->eiga<-

29. září 2007 v 23:26 =rozcestník=

Harry Potter
=HP je můj a vždy bude nejoblíbenější film; Letos jsem četla poslední díl ságy - Deathly Hallows a těším se na HP do kina -> říká se že by HP and HBP by měl jít do kin 27/11/08 =)
High school musical
=Novodobější Pomáda pro teenagery - takže i pro mě XD
Mezi námi děvčaty
=Freaky Friday...=) Nejlepší jsou anglický filmy v originále a s titulkama =)
Polární expres
=Polar express - a absolutně super písnička When Christmas comes to town..XD
Gilmorova děvčata
=Gilmore girls..mimochodem od pátku opět na nově od 14.10 =)

->just wanna sleep<-

28. září 2007 v 0:01 ->My diary<-
23.50....?! ups....to trochu zase přehánim....lol....naštěstí, opravdu naštěstí je zejtra sv. Václava - státní svátek, jupijej nejde se do školyy!! Dneska jsem toho docela přidala, hm...hustýýý..lol...tedy byly to hlavně rozcestníky ale už je to alespoň přehlednější...zase pak nějaký dodám..!!!SAYONARA....!!!!

->anime<-

27. září 2007 v 23:26 =rozcestník=
Shaman king - jedna z mých oblíbených anime; o Yohovi, který je předurčen stát se králem šamanů
NARUTO! moje absolutně nejlepší anime - Naruto Forever!!!^____^
GNK - anglický název Ghost stories=) Znáte z animaxu, ačkoli to právě nedávaj../_/
Další z mých oblíbených anime ~_^

->chuugakkou<-

27. září 2007 v 23:09 =rozcestník=
Maturitní otázky
Pár mých vypracovaných maturitních otázek; nestudovala jsem gymnázium, ale snad Vám pomohou;-) Můžete zde najít: Ekonomiku, Účetnictví, Literaturu a Angličtinu; btw možná se mi zde vloudil i dějepis nebo právo (i tyto předměty jsme na škole měli - Dej dva roky a Pra vlastně taky)
Čtenářský deník
Dělá Vám potíže zpracovávat Vaší četbu? Prudí Vás učitelé? Není nic snažšího než kliknout sem a najít si příslušnou knížku=) A co dělat když jí nenajdete? Kontaktujte mě na e-mail: Liz.chan19@yahoo.com =)
Referáty
Pár referátů...moc jsem jich dělat nemusela, tak se nedivte, že jich tu moc není..=)
Slohovky
Také jen dvě slohovky...kdoví kdybych více psala tak by ta maturitní slohovka dopadla líp...třeba bych si také vymyslela příběh...:/

->ongaku<-

27. září 2007 v 23:05 =rozcestník=
My mp3
Pár odkazů na super písničky=)
Videa
Videa, které jsem našla převážne na youtube a které se mi zdali kawaii nebo prostě supeeeer=)
Texty
Texty, aby jste si mohli zpívat a naučit se Vaše oblíbené songy=)

->watashi wa<-

27. září 2007 v 22:53 =rozcestník=
That´s my diary. Everything what I think, do... oh just everything. Mainly it was wrote in English. Why? Just English is my life and I don´t know Japanese. It´so difficult for me. But one day I will know it!=)
Here is some theories about Harry Potter world. What would be? What was? What wasn´t it? Everything. Just click and you´ll see=)
Every stupid stuff what I didn´t know where I put it. It´just like settings of my website o:-)
What write? Japanese is my life! Love this ever and forever! you can learn here about Japan, learn Japanese language, hiragana and katana! Ehm...just basicly..:-)
News of the whole world. Prostě ty nejzajímavější novinky!! ;)
My studies - no need comments but simply you can find here materials of: Economy, Integration, Management and Law. Actually my subjects are also English and Math - I m not sure about put it on my website. I hope you understand why in case of Math...
My music - it s my fav music which I like. Enjoy it! I hope you like it. Mainly it s nostalgy mp3 because I really like nostalgy slowly songs. what about you? :)
International Christmas songs alias carols, now you can find some french carols.. but soon I bet there will be more;] sure till christmas day]]]
I didnt know where I can put it or how can I name it... so it can use like discussion about christmas, about your favorite christmas, wished christmas, habits, a lot of... what do you want everything is possible if it s connection with christmas;]


->harry potter<-

27. září 2007 v 22:31 =filmy=
Videa, které jsem našla převážně z youtube.
trailery na Deathly Hallows
trailers na Order of Phoenix
Harryho rodiče
The best couple ever! Believe it!!=)

->merci beaucoup mon ami<-

27. září 2007 v 22:07 ->My diary<-
->27.9.2007<-
Tak dnes je to konečně rok poté, co jsem si založila tento blog :o)) Tedy sama jsem ho nezaložila, pomáhal mi jeden kamarád... Protože, ehm... já tehdy nevěděla jak..lol... Byla jsem hrozná lama, co se týče compů...!XD A ale v poslední době se pořád zdokonaluju v práci s compy. Už také proto, že jsem konečně přišla na to, jak se dělají rozcestníky...lol...*thumbs up* ...! x) Plánuju vytvořit další, protože mám tu jednodušee mooc čláánků a ano jistě, uznávám, mám to tu trochu.... nepřehlednýý.....x( ale to se brzy změníí..! přísahám!!! :-p
*-:VELMI DĚKUJI:-*
= MÉMU NEJLEPŠÍMU KAMARÁDOVI ZA ZALOŽENÍ WWW.NEJLEPSIKAJA.BLOG.CZ =
= A TAKÉ VŠEM NÁVŠTĚVÁM ZA VAŠI PŘÍZEŇ MÉMU BLOGU =
§ Doufám, že se Vám tu stále líbí a bude líbit, a budete se i nadále vracet. x)§
Adminka Lizy-chan
->merci beaucoup Jacques, thank you very much James, danke shön Jakob<-
ARIGATÓ GOZAIMASU!!!^-^

->wery wery sleepy....<-

26. září 2007 v 23:06 ->My diary<-
jo už je to tak, zase ponocuju, ne že bych se tak rozhodla, ale ty maturitní otázky mě snad zabijou....no snad ne, a je to moje chyba že jsem to začala přepisovat až v půl 9? no asi jo, stihla jsem jenom půlku z účetnictví. A to byly zásoby, ještě musim napsat zboží - tedy to patří do zásob....lol....ale já ze zásob stihla jenom materiál. A doteď jsem psala ASSAY ´bout MY HOUSING. j takže sem naspeedovaná englištinou...lol.... Sayonara!!!!

->revolta pokračuje....:-p<-

25. září 2007 v 15:07 ->My diary<-
Oh la la.... to je zaseden...x)) But never mind...LOL...Budu chodit na fráninu do falešnejch začátečníků, jupijejx) Zejtra si zařídím isic a supr konec plné ceny...! Jen o 10% ale stejně=) Jinak ve škole - díl druhý revolta - ano nebo ne? Hej, Tara se uráčila přijít do školy.. A máme se prý rozhodnout co a jak? Ano či ne... Podle mě - NO jasně že NEE!!! Je to naprosto zbytečný, omg, last year...='( Ale to je její věc, každopádně Já, Anita, Patricie a možná George to nepodepíšem... Já rozhodně nechci aby někde byl můj podpis, když s tim nesouhlasim a Anita si myslí to samý. Paty se jen veze a George? Tomu je to šumák.... Tak nevim, každopádně Tara už nemá 100% hlasů v naší třídě....:-p
Uživatelka Lizzie je o5 offline, dlouho nedostaví, omluvte její nepřítomnost, vaše komenty si přečte až se tu objeví. Díkyy moooc...!:o))

->trable.....<-

24. září 2007 v 21:38 ->My diary<-
=( Je přesně 20.49....ach jo.... ICQ mám vypnutý a MSNko taky....=( Nudaa? Ani bych neřekla. Myslím, stejně bych si tam s nikym nepokecala, takže nic....:o( Connor mi nepíše=( Co asi má na práci, hm? A jinak? Někdo ze školy? Jste padlý na hlavu? Ze školy aby mi někdo psal? To teda ne, pro ně jsem neviditelná, ta divná šprtka Lizzie, co se chová jako ze základky, tedy podle Natašy...omg... Vážně Vám to tak připadá? No jasně asi ne, protože na my site se chovám úplně jinak, no jasně můžu napsat dokonce tajuplně!!! LOL...! No fakt, kdybyste mě potkali na ulici poznali byste mě? Řekli byste si: "Hele, to je ta Lizzie, ta adminka nejlepsikaja.blog.cz.....!" myslím že ne.....=( A upřímně ani to nechci.....=) No super teď jsem zapomněla myšlenku co jsem zde chtěla napsat, fakt díky Patricie!!! Napsala mi totiž esemesku co bude zejtra ve škole... Hm škoda že ne....Nick....ach jo...tady má někdo smůlu v lásce...Shit, nebude to tim že jsem si rozbila ZRCÁTKO???? jo rozbila, ale vůbec nevim jak se to stalo, mám batoh a prostě malou kapsu ne? tam nosim takový ty holčičí drobnosti, když to mám nějak nazvat a chtěla jsem se asi před tejdnem kouknout - he jak vypadám, jestli nemám rozmázlý stíny=) - a ZRCÁTKO JE ROZBITÝ....!!!!! =_( Shit, Shaise!!!!!! Aspoň že dneska nebyla ve škole Tara, to by bylo ještě horší... Hele a IRONIE je, cituji: "No Na MĚ ŘÍĎA NEMŮŽE....ZNÁMKY mám DOOOOST (jo?) dobrýý a tu ABSENCI dokážu omezit..!!! (LOL..!!!!) Prosim? Ale hlavní je že dneska o5 chyběla, že? No já proti tomu nic nemám, ať si Blbka Tara dělá, co chce, ale neměla to řikat!:-p A trochu pozitiva do toho dnešního frmolu, byly jsme s Anitou nakupovat=) Jej, že by zase?XD No dobře,....no.... a koupila jsem si supr kabátek, nebo spíš sako? no něco mezi tim, a takovej podzimní kabát - trochu jetej - ale a teď fakt nekecám ZA 50,-!!!! no fakt levný? kde seženete dlouheeej kabát za 50,-?? nikde:o) ,mám štígro:-p aspoň něco se mi povedlo. Tedy ještě fránina byla v poho - dostala jsem Béčko!!!=) jupíí!!!! Mohlo bejt A, ale neva:o)) To jsem psala ne? Jsem šprtka třídy!!!:-p už mě nic nenapadá, co bych měla napsat=( Jedině že se musim našprtat ZÁSOBY!!!!=((

->příběh z války za nezávislost<-

24. září 2007 v 17:11 Čtenářský deník
About movie:
Ten-year-old Felicity Merriman is growing up in Williamsburg, Virginia, just before the American Revolution. Felicity longs for freedom from the tight stays she must wear and the small, ladylike steps she must take if she is to behave like a respectable young gentlewoman. High-spirited Felicity would rather rush into exciting adventures, like taming the wild horse owned by the cruel tanner, Jiggy Nye. Her parents have warned her to stay away from the animal, but Felicity feels a bond with the horse that she just can't ignore-and she can't bear to see Jiggy Nye abusing her!

Felicity isn't the only one questioning what's right and what's wrong. Change is in the air as some colonists-like Felicity's father and his apprentice, Ben-take steps toward independence from the king of England. Others-like Felicity's dear grandfather and her best friend, Elizabeth-are shocked that anyone would question the rule of the king. How can Felicity choose a side when she knows it means being disloyal to someone she loves? As the Revolutionary War threatens to tear friends and neighbors apart, Felicity's family faces a crisis of its own.
Characters:

->gonna sleep x)<-

23. září 2007 v 22:16 ->My diary<-
Now, IM gonna sleep. Ya, IM really tired and sleepy as well, LOL. It´s so so stupid when I always write "LOL" isnt it? I guess so. It´s so weird x)) Okaj. I hope you enjoy my site. It´s my site, and IM admin -> anime admine <- LOL...!
But Last thing I wanna write - Today I just learned some Japanese words x) Here it is...!!
Konnichiwa - Ahoj
Hajimemashite - Rád/a tě poznávám
Kureaa to moushimasu - .......se jmenuji x)
Ohayo - Dobré ráno
Kyo-wa ii tenki dane - Dneska je ale pěkné počasí, viď?
Sou ne - Ano to je
Kyo - Dnes
Tenki - Počasí
Sukoshi - Trochu
Samui - Zima
Konbanwa - Dobrý večer
Totemo - moc
Atukatta - horko (min. čas)
A to je vše přátelé!!!!!! SAYONARA...!!!!!!!!! x))))

->still study<-

23. září 2007 v 15:22 ->My diary<-
matika? omg....jo matika....test z matiky....a není to jen matika ale i účto....taky test a pracovní právo z práva......možná spíš právo a test z pracovního právax) Už z toho mám kolotoč, proto zase sem na blogux) potřebuju voraz....LOL...! daám si přestávku, dám si jogurt udělám mátovej čaj...to nevíte? na mozek je nejlepší mátovej čajx) a k učení je třeba mozek..LOL..! Let´s go!!! kdybych se od rána neflákala tak už bych 15minut měla PADLA!!!!!! omg...=(( ach jo!!!! Vždycky si sepíšu schedule - to co budu ten den dělat - se učit - a pak to nesplnim na 100% a to mě štve...!
User Lizzie is not here right now. You can leave her a message, comment. She will answer as soon as possible!!!!!

->my life<-

23. září 2007 v 11:23 ->My diary<-
Uff, teď bych si dala šlofíka. Ale kam bych to dotáhla já?)Já místo toho abych si teď lehla a spala, poslouchala mp3ky, četla knížku - kterou mám mimochodem do školy - nebo koukala na televizi, teď půjdu do sprchy, jo uznávám to je nutnostXD a není to tak zátěžový jako domácí úkoly...No Garfielde? Dělal si někdy úkoly? G:Ne....:-p No super, já se tu i bavim s kreslenou kočkou....to e život=( a ještě ke všemu tak línou....XD Jejda 11.12 am....musim jít, musim to stihnout do oběda....myslim tu očistu, a pak se učit,....hej nechci se učit do večera....=( vy jo? Okeeeeeej!!!!Padáááám!!!!!!Uživatelka Lizzie se odhlásila. Upozorňujeme, že si Váš koment přečte až bude online, proto doporučujeme poslat jí zprávu přímo, tzv. Zpráva autorovi. Sayonara!!!!x))

->závěrečná kapitola<-

23. září 2007 v 11:10 | Lizzie |  Sněžné prázdniny
10. kapitola
Konec
Vlak ujížděl stále dál a dál. Eileen, Kate i Mili seděly mlčky a přemýšlely. Když se rozváželo něco k snědku, nakoupily si pár sladkostí, Eileen oříškové dvě čokolády, Kate mátovou a karamelovou čokoládu a Mili čtyři müsli tyčinky. Tiše chroupaly co si koupily, když v tom se otevřely dveře kupé a v nich rozesmátý Andy s Markem. "Hej holky, můžem dál?" zeptal se Andy. Nečekal na odpověď a posadil se vedle Mili a Mark si sedl vedle něj. "Co děláte? Proč jste tak zamlklý?"zeptal se znovu ustaraně Andy a zvláště se díval na Leen. Nikdo neodpověděl, tak Andy pokračoval: "Leen, i ty? Ježiš von na tebe přece neni naštvanej......" Eileen zvedla hlavu, probodla ho pohledem a řekla: "Andrewe Littlestar, vůbec mě nezajímá co si myslíš a nech mě být. Vůbec nechápu jak jsem tě mohla znovu políbit!!!!" Kate vycítila nebezpečí a změnila téma: "A co Andy, jak se ti líbili prázdniny?" "Neměň laskavě téma Kate!!!" křikla Leen. "Leen, nech toho....."okřikla ji v klidu Mili. A Andy Leen odpověděl: "A víš co si myslím, že vůbec nemiluješ mě Leen, miluješ jeho. A proč jsi mě políbila? Ty hloupá moje malá Leen, vždyť jsme spolu chodili a ty sis to ve ztrátě paměti vybavila....Ale to máš jedno, spíš mě zaráží proč tě ještě nepolíbil James......"Eileenina trpělivost přetekla, vstala a do očí Andymu řekla: "VYPADNI!!!! Už tě nechci nikdy vidět!!!!" Andy se pomalu zvedl a řekl: "Pro dobrotu na žebrotu..." A odešel dřív než se Eileen zmohla na větší nadávku. Eileen se posadila a podívala se na Marka. Mark vytřeštil oči, zvedl se a vybrekotal: "On to tak nemyslel Leen, znáš ho, jo znáš ho moc dobře......a upřímně doufám, že ti to s Jamesem vyjde." Otočil se ke Kate: "A Kate, miluji tě......" Otočil se na podpatku a vyšel z kupé za Andym. Kate na něj nepřítomně nevěřícně zírala s otevřenou pusou. Vrátila se na zem teprve, až Mili hvízdla. "Páni, Kate......Mark je prostě kus......a navíc je milej......"rozplývala se Mili. "Co Leen?" když neslyšela Eileeninu odpověď, dodala "Nemyslíš?" Eileen prudce trhla hlavou, probodla ji pohledem a když se nezmohla na slovo, sklonila hlavu a modlila se ať už jsou na tom nádraží v New Jersey.....nebo možná ne......
V New Jersey vystoupila Eileen a Kate. Rozloučily se s Mili a všemi ostatními, dokonce i s Andym, kteří jeli dál. Když se vlak rozjel směrem k Messechutches, naposledy si zamávali a křičeli na celé nádraží "Ahoooooj, a za rok zaséééé!!" nebo "Tak ahoooooj mějte seee!!" A Eileen s Kate jen přikyvovaly a mávaly. Jakmile vlak dočista odjel, vzaly svoje kufry a táhly je směrem k autobusu, který je odveze konečně, konečně domů. Na autobusové zastávce si koupily lístky, za poslední peníze a už jen čekaly. Ani jedna nepromluvila, Kate chtěla protrhnout to hrozné ticho, ale jediné na co se zmohla bylo odkašlání. Naštěstí přijel autobus velmi brzy. Obě nastoupily a sedly si úplně dozadu. Když se autobus přiblížil k zastávce New Jersey předměstí, Kate se zvedla. "Tak ahoj Leen, měj se. A zejtra ve škole....." a vystoupila. Eileen se za ní ohlídla a zamávala jí z autobusu. Za dvě zastávky se přiblížila konečná. Eileen bydlela skoro na konci New Jersey ve vilové čtvrti. V autobuse se ozvalo: "New Jersey vilová čtvrť, konečná vystupovat!" Tak i Eileen zvedla kotvy a vystoupila. Pro ní to znamenalo konec všeho, konec prázdnin......i konec lásky k Jamesovi......na to však nechtěla ani pomyslet. Pomalu se šourala k domovu, už byla u branky, když v tom jí někdo zaklepal na rameno.......otočila se......byl to James.......Chvilku na sebe mlčky koukali.....Eileen vykoktala: "Jéé....a...a....ahoj....." Nestačila to ani doříct a James ji chytil a políbil. Byla to nádherná chvíle a Eileen si řikala proč se to nestalo už dávno, nechtěla aby to skončilo.......James ji pustil a řekl: "Leen promiň, že jsem ti nevěřil.....měl jsem to udělat už dávno.....jsem srab....." a sklopil oči. Eileen se na něj usmála a políbila ho........
Nakonec vše dobře dopadlo. Kate se zamilovala do Marka. Mili se dala dohromady s Andym. A Eileen? Eileen konečně, konečně chodí s Jamesem. Všichni jsou šťastní a s klidem si mohou říci, všechno zlé je k něčemu dobré, i to že nesněží a musí za sněhem vyjet do Aspenu. Dokonce jim štěstí nepokazí ani fakt, že zítra vstávají do školy. Tak tomu se tedy říká láska......
Tento příběh napsala Lizzie. Originální název Sněžné prázdniny, kapitol 10, hlavní postavy Leen a James. Leen neboli Eileen, to je fuk. A pokračování?? To nevím, musím si to pořádně promyslet.....ale jmenovalo by se to: Leen se vrací......he to mě teď napadlo....:o)) Uvidíme!!x)
All rights reserved
by Lizzie

->klid sladkej klídeeek.....lol..x)<-

22. září 2007 v 17:15 ->My diary<-
Jo, lol......konečně jsem udělala rozcestník!!!! Dobrá jsou tam tři, ale ten hlavní totally spies je jen jeden=) a na zbytek nemám náladu....ufff jak jsem již psala je to pořádná fuška....jejky:o)) Na blog už taky nic nedám - asi půl hodiny jsem si srovnávala obrázky....ježiš ty byly taky nepřehledný, taky jsem musela vytvářet složky a dávat do nich obrázky.....ještě teď si klikám s prstama.....lol.....XD A taky jsem si uklidila Lizzie´s world aneb my room....tam to taky bylo nepřehledný....lol.....ale ne jenom to, byl tam zkrátka bordel...!!! lol. Uff, už chci pryč od kompu....zase....ano ZASE mě bolej oči!!! lol....že by? x)) A stejně se půjdu koukat na televizi - dávaj na jetix High school musical s anglickými titulky písniček. Jo to musim vidět...lol....x) no a až to skončí což by mohlo bejt za půl hoďky, protože na jetix nejsou reklamy když dávaj cartoon pořady nebo takovýhle filmy jako HSM, takže pak se půjdu učit=( J, musim, Matiku - to mám hned na pondělí - píšu test=( Účto - omg....pondělí.....opakování ze loňska....lol....=(....a Ekonomku - v úterý - OM....neboli zásoby.....takže mám mooooooc práááce...ale až se tu zas někdy objevim, dodám pár rozcestníků....lol!!!!! x)))

->who knows.....who cares.....x)<-

21. září 2007 v 23:14 ->My diary<-
už je docela pozdě....chce se mi spát ale z nějakého důvodu se mi přeci jen spát nechce...asi budu ponocovat...Zvláštní...velmi zvláštní...Ale co. Tak budu ponocovat, no? Ale dost už s těmahle kecama.....! Dneska byl pohodovej den - no když nepočítám že ležim doma se zánětem středního ucha a rýmou jak trám - ale stejnkak byl pohodkax) Jo no fakt! Dneska mě neotravovala ani neponižovala Tara!!! Jupííí, svobodááá!!!x)) so so happy:o) Tara si myslí že spolkla všechnu moudrost lidstva - ale to už jsem přeci říkala, o tom jak má na obličeji něco nepojmenovaně odpudivého....- ale to je její věc, asi nestačila spolknout větu: "Zdraví máš jen jedno......" Dává přednost škole....a revoltě proti řídě.....omg....jak patetické.....tedy to s tou říďou, škola - no i já vím, že je důležitá - ne sama o sobě ale k tomu aby ze mě něco bylo....x))
Dneska se psaly důležité testy..... z účta, matiky a ekomky...... Ale já se ještě musím učit x( No proč asi - ne nejsem zátahářka - mám zánět středního ucha a rýmu, a možná mi to leze na průdušky - Anita to bude taky dopisovat - j, aspoň nebudu samax) - Ne, neoopisuji!!!!!! - oprava: Neopisuji jako Tara - nebo ještě líp neopisuji jak Tara a nikdo mě nechytí při činu - tedy kromě Lizzie - špionky číslo jedna a prvotřídní šprtky ve třídě:o))
Vím co si myslíte, šprtka jedna divná....nebo kdovíco, třeba něco horšího....ale no tak nějak jsem si na to zvykla=) a chtěla bych aby ze mě něco bylo a abych měla veelké možnosti - neomezené možnosti ke studiu na Univerzitě....
Chce se mi už váážně spáát!!!! Musím zítra vstávat fakticky brzy, musím se učit=( j, smutné, ale ne pro šprtkyXD
No i když.....šprtka možná nejsem tak docela.....teď mi moc nejde matika a jestli nezačnu makat.....nechci to vidět=(
Okeeej!!!! Myslím, že se ještě připojím na msnko a kouknu jestli jsou online moji přáteléx) a icq? ne.....nemůžu se připojit.....nevím proč, stalo se mi to už dřív.....ale nemyslela jsem si že to příde zas...=( no a skype?! prosim?! tam nemám přátele!!!!!
papa - mějte se - anime Lizy-chanx))